:|BLOOD BROTHERS|: Rybnicki Team ASG

RYBNICKI TEAM ASG


#1 2008-08-12 13:19:05

siv94

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 38
Punktów :   

Wynagrodzenia i Degradacje

Nie bede owijal w bawelne i powiem szczerze, że niektórzy team poprostu olewaja a drudzy staraja się i nic z tego nie maja.
Ja proponuję żeby porobić rangi. Od dziś każdy dostaje range Sierżanta a nowi ktorzy do nas sie dostana zaczynaja od poczatku (poborowy,szeregowy itd)

Chodzi o to ze kazdy ma sierzanta i po jakies strzelance wszyscy oceniają prace danej osoby i starania gdy ktos sie nie stara ranga w dol a gdy wszyscy sadza ze sie stara ranga w gore (zaleta tego jest to ze gdy ktos strasznie bedzie team olewal bedzie dostawal range w dol w dol (degradacja) az stanie sie poborowy i wyleci).

Zrobimy dział ''Wynagrodzenia i degradacje'' i tam znajdzie sie watek z kazdym czlonkiem teamu. bedziemy tam rozpatrywac czy ktos zasluguje na range w gore czy nie.

Nie ma takiego czegos ze ktos jest czyims kolega i nie bede robil przeciwko niemu bo chodzi o dobro teamu.

Offline

 

#2 2008-08-12 14:13:52

2305

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 39
Punktów :   

Re: Wynagrodzenia i Degradacje

No to może zrobić by głosowanie. Każdyby pisał na kartce czy dana osoba ma iść w góre czy w dół. I może nie tak często robić te głosowania bo za 1-2 miesięcy wszyscy będą generałem a to doprowadzi do upadku.  Ja proponuję zrobić takie głosowanie 2 razy na miech, i żeby nie było tak że ktoś musi dostać wyższą lub niższą range. To tylko moja propozycja.

Offline

 

#3 2008-08-12 15:27:21

siv94

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 38
Punktów :   

Re: Wynagrodzenia i Degradacje

Ja proponuje zrobic tak nie ze jest termin tam 2 razy w miechu itp tylko takie cos bylo by u nas taki dzial  ''podsumowanie miesiąca'' i tam watpi sierpien itp i tam bysmy robili np jak sie teren sprawuje co planujemy na nastepny miech itp ale ja juz porobilem fora z naszymi nickami i tam piszemy jak kto sie sprawuje i mozna awansowac raz na 2 miesiace.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dod-wow.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.spoleczniak.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.kpswsm.pun.pl