:|BLOOD BROTHERS|: Rybnicki Team ASG

RYBNICKI TEAM ASG


#1 2008-08-13 11:45:43

siv94

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 38
Punktów :   

Sobota 16.08

Wynikneła cholernie kiepska sprawa. 2 sprawy mnie irytuja a nawet 3 a mianowicie:
1.Nikt nie moze sie zdecydowac kiedy pasuje mu czas termin mowie glownie o Ludziach z Chwalowic kole i hanusie
2.W piątek jest święto koscielne i raczej nie odbedzie sie strzelanka i przenosze ja na sobote
3.Nikt nie wypowiada sie na forum


Strzelanka zostaje przeniesiona nieodwolalnie na Sobota 16.08.08. Ma sie odbyc i koniec nie ma takiego czegos ze noby (sory za mocne wyrazebnie ale postawa mnie irytuje) kołoi hanus sobie pojda na motor bo to mnie powoli wkur..... wogole sie nie staraja i od razu trzeba bedzie przejsc do degradacji jesli bedzie sie to powtarzalo. Ludzie z Chwalowic (chodzi o ramzesa bo z diablo nie mam kontaktu) caly czas wymysla propozycje kiedy sie strzelac a do cholery zadnej nie potrafi spelnic  a ja nie bede robil z siebie dupka przed innymi ze powiem jutro jest, nie nie pojutrze i tak w kolko oraz nie bede zasmiecal forum tematami ''przeniesiona strzelanka''   teraz ostateczny termin to Sobota na godzine 12:00 jest strzelanka. I nie ma ze nie macie autobusu predzej bo jakos ludzie z Chosen ones przyjezdzaa z placu wolnosci do kamienia szybko nawet o 7:00 raz byla strzelanka to wynika jedynie z lenistwa. Sobota termin nieodwolalny!!

kto bedzie wpisac sie na liste (edytowac)

1.Siv
2.Szczuru
3.Ramzes
4.
5.
6.
7.

Offline

 

#2 2008-08-15 13:10:33

2305

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 39
Punktów :   

Re: Sobota 16.08

Strzelanka została przeniesiona z powodu pogody na wtorek. Miejsce bez zmian. Myślę że godzina też, ale na mój gust to lepiej byłoby się postrzelać z rana albo po południu, wszystko do ustalenia. Lista osób przewidywanych:

1. Siv
2. Hanus
3. Koło
4. Ramzes
5. Raflox
6. Szczuru

Może ktoś jeszcze dojdzie typu młody Socha.

Strzelanka nie może zostać przeniesona, chyba że znowu z powodu pogody.

UWAGA!!! GODZINA USTALONA!!! STRZELAMY SIĘ O 11:00

Offline

 

#3 2008-08-18 10:13:13

siv94

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 38
Punktów :   

Re: Sobota 16.08

jeszcze zalatwi sie  mlodego soche (kolo zalatwi),  norwida i jego spolke (moja w tym glowa)

Offline

 

#4 2008-08-18 13:18:21

2305

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 39
Punktów :   

Re: Sobota 16.08

STRZELANKA ODWOŁANA Z POWODU NIEOBECNOŚCI DWÓCH OSÓB. 1. HANUSEK, BO MUSIAŁ DO RYBCA JECHAĆ ŻBY SIE NA SWOJEJ "MOTORYNCE" POJEZDZIĆ. 2. RAFAŁ, MUSIAŁ SIĘ ZAJĄĆ SIOSTRZEŃCEM.

NA MÓJ GUST ZA TAKIE ZACHOWANIE TYPU HANUSA, ŻE MI PISZE 2 GODZINY PRZED STRZELANKĄ ŻE SE IDZE DO RYBCA POJEZDZIĆ A 2 DNI PRZED POTWIERDZIŁ SWOJĄ OBECNOŚĆ, POWINNO BYĆ UKARANE W POSTACI DEGRADACJI GO O 1 STOPIEŃ NIŻEJ. NE ŻEBYM SIĘ NA NIEGO UWZIĄŁ, ALE RAFLOX MUSIAŁ POMÓC MAMIE I TO MU WYSKOCZYŁO NAGLE, A HANUSKOWI SIĘ PRAWDOPODOBNIE NIE CHCIAŁÓ IŚĆ.

Proponuję zaćżąc strzelanki od października, jak już wszyscy bedą mieli guny i się bedzie można w budzie ugadać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zzip15.pun.pl www.dod-wow.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.kety.pun.pl www.spoleczniak.pun.pl