:|BLOOD BROTHERS|: Rybnicki Team ASG

RYBNICKI TEAM ASG


#1 2008-08-12 22:27:45

2305

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 39
Punktów :   

Nasza stronka

Widze że mało kto u nas narazie wie że istnieje już nasza strona, nie ma się co dziwić team dopiero powstał. Oto adres www.bbasgteam.tnb.pl. Proponuję aby się tam każdy zarejetrował. Na tej stronie narazie nic nie ma, jeśli ktoś by się spodziewał czegoś wielkiego. Trzebe porobić zdjęcia, czym mam nadziejęzajmie się Hanus. Uzupełnimy w ten sposób galerię. Druga rzecz to artykuły, tu kieruję następną propozycję - jest tam już wątek "o nas" ale pisze tam jedynie że jesteśmy grupą asg która wywiodła się z GTES itp. Mam pomysł aby na piątkowej strzelance zrobić każdemu zdjęcie z osobna, portret czy w całości jak kto sobię rzyczy i zrobić artykół o każdym z nas osobno. Oczywiście nie będzie to jakaś spowiedź i będziemy musieli zachować ostrożność aby nie skopiować przypadkiem takiego artykułu od innej grupy. Ja proponuję tam zawrzeć takie informacje jak: data urodzenia, imię, ksywka, funkcja w oddziale( to się również ustali na strzelance), od jak dawna w asg, broń, zainteresowania, i coś o sobię( ale nie cały życiorys z charakterystyką, wystarczą 3 informacje). Proponuję równieżzrobić dział download, w którym możemy umieścić tapety oraz filmiki, ale to w późniejszym czasie ażwszyscy kupią sobiękompletne mundóry, obróvką graficzną zajmę się ja. No i tradycyjnie, jak na każdej stronce grupy ASG, możnaby umieścić artykuł na temat co to jest asg oraz nasze wyposarzenie. Czekam na głosy sprzeciwu:)

Offline

 

#2 2008-09-23 16:04:32

Ramzes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Nasza stronka

może nasi dowódcy zrobią składki na naszywki klubowe na mundur!!! co!!!

Offline

 

#3 2008-09-25 15:01:37

siv94

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 38
Punktów :   

Re: Nasza stronka

Ramzes a raczej Orbit   na cholere komu naszywki w nie wiem 4 meisiacu istnienia teamu? teraz kazdy potrzebuje kase na wyposazenie i gnaty bo niektorzy nie maja wiec na cholere wydawac kase na naszywki skoro mozna wlozyc w wyposazenie? Nie w tym czasie (moze na wiosne)

Offline

 

#4 2008-09-25 20:19:08

2305

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 39
Punktów :   

Re: Nasza stronka

jak ktoś chce mundór to może bez problemu sie wpisać w dziale przeznaczonym na to. Ja zamówię (mała kwota to nie ma dużego ryzyka), mało tego, poszukam czegoś taniego. Aktualnie mam na stanie spodnie olive anglia, torba po masce P.Gaz, czapke BW i moge porzyczyć 2 hełmy. Co do naszywek to na serio nie opłaca się narazie. Nie jesteśmy jakimś szczególnie wielkim teamem, ani dobrym żeby sie z tym obnosić xd. A tak na serio to za krótko isniejemy. Jak przyjedziesz w sobote to to obgadamy. A po drugie, możę ktoś nie chce se naszywać teamowych znaków na oryginalny mundór?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spoleczniak.pun.pl www.kpswsm.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.dod-wow.pun.pl